Всеукраїнський конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин»- 2025
Відповідно до Наказу НЕНЦ від 02.03.2026 року № 24 «Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин» за 2025 рік» нагороджено грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти та науки України переможців фінального етапу Всеукраїнського конкурсу внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин»
За ІІ місце: Поліну Попович, Каріну Шелудько, Софію Шульгу, вихованців гуртка «Овочівництво» комунального закладу «Борзнянський ліцей» Чернігівської обласної ради.
Керівник: Петренко Людмила
Вітаємо переможців!
Всеукраїнський конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти
