Сьогодні ми згадуємо тих, хто першим прийняв бій за нашу свободу. Дванадцять років тому, на Майдані з’явилася сотня, яка стала Небесною. Це не просто дата в календарі — це шрам на серці кожного українця. Схиляємо голови. Дякуємо за відвагу. Дякуємо за шанс бути вільними. Пам’ятаємо кожного! Герої не вмирають! Слава Україні!