Останній дзвоник

Свято останнього дзвоника у нашому ліцеї розпочалося в укритті з хвилини мовчання… Але надія не згасла! І дякуючи нашим титанам — ЗСУ — ми змогли вийти під мирне небо, провести урочисту лінійку та вручити свідоцтва про закінчення 9 класу нашим дорогим випускникам. Цей день був сповнений змішаних емоцій, але світла й дитячої радості в ньому було значно більше. Ми вистояли цей навчальний рік. Ми навчилися вчитися під звуки сирен, але не втратили жаги до знань і любові до життя. Дякуємо вчителям за терпіння, батькам — за підтримку, а нашим захисникам — за можливість прожити цей день разом. Вітаємо всіх із закінченням навчального року! Попереду літо, нехай воно буде безпечним та переможним!

Свято останнього дзвоника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *