Наші юні спортсмени знову доводять: ми — сила! 7 травня, у Чернігові, відбувся IV етап Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». У запеклій боротьбі серед учнів 5-9 класів наша команда виборола почесне ДРУГЕ МІСЦЕ!
Це не просто медалі — це результат щоденних тренувань, незламного духу та справжньої командної гри. Пишаємося кожним і кожною! Ви — наше майбутнє!
Окрема та щира вдячність нашому вчителю фізкультури Віктору Радченко. Ваша віра у дітей та професійна підготовка стали фундаментом цієї перемоги. Дякуємо за витримку та майстерність!