“Пам’ятаємо щоб не повторити”

40 років тому Чорнобильська катастрофа змінила світ на «до» та «після», а подвиг героїв-ліквідаторів став символом жертовності заради життя. У нашому ліцеї цей день був присвячений пам’яті пожежників та вихованню свідомого покоління, яке шанує історію та дбає про безпеку.

  1. У спортивному залі відбулися напружені та видовищні змагання серед ліцеїстів 9-11 класів. Турнір, приурочений героям-пожежникам
    Чорнобиля, об’єднав юнаків та дівчат у спільному прагненні до перемоги. Кожен поданий м’яч — це наша присвята тим, хто вистояв у 1986-му.
  2. У межах Дня цивільного захисту надзвичайно важливою та актуальною стала лекція щодо мінної безпеки. В умовах сьогодення ці знання є
    життєво необхідними: ліцеїсти вчилися розпізнавати небезпеку та чітко знати алгоритм дій, що рятують життя. Щиро дякуємо фахівцям ДСНС  за змістовну бесіду та щоденну варту нашого спокою!
  3.  Завершився день виховним заходом в актовій залі для учнів 8-11 класів. Ми ще раз згадали тих, хто не вагаючись пішов у вогонь, аби врятувати мільйони. Пам’ять про них живе в наших серцях, а їхній подвиг надихає нас бути сильними та згуртованими.

Ми пам’ятаємо. Ми вдячні. Ми продовжуємо справу тих, хто боровся за наше майбутнє. 

40 років тому…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *