Сьогодні у нашому ліцеї День безпечного інтернету. І пройшов він максимально драйвово завдяки нашому вчителю інформатики! Було дуже цікаво, зрозуміло! Дякуємо Оксані Олександрівні за те, що вчить нас бути розумними та захищеними у віртуальному світі!